O nás

Firma REVO hřiště s.r.o. se od roku 1995 zabývá výrobou a montáží dětského mobiliáře pro dětská hřiště z tlakově impregnovaného dřeva Wolmanitem CX 10. Všechny naše výrobky jsou certifikovány dle ČSN EN 1176:2009 a jsou určeny pro použití v MŠ , ZŠ a na všech veřejných prostranstvích v městech a obcích. Vyrábíme např. dřevěné dětské houpačky, přelézačky, cvičné stěny, rozhledny, hrady, hrazdy, domečky, kladiny, horolezecké stěny, lavičky, skluzavky, dětská pískoviště, houpadla na pružině, tunely, síťové prvky, branky, bludiště, kolotoče atd.

Protože našimi zákazníky jsou většinou mateřské a základní školy a protože máme rádi a líbí se nám i netradiční, přírodní a tvořivé hračky, rozšířili jsme od roku 2012 naše aktivity o velkoobchodní i maloobchodní prodej s těmito druhy hraček. Jsme oficiální dovozci všech produktů, které na našich stránkách naleznete. Na některé druhy zboží např. korkové stavebnice firmy KORXX nebo 3D formičky firmy SANDCREATION a GIGI – unikátní kartonový stavebnicový systém a stavebnici Spinifex  máme dokonce exkluzivitu pro ČR a Slovensko. Dále taky nabízíme kinetický písek ( Kinetic sand ), geniální pěnovou hmotu Bubber a další výrobky firmy WA-BA FUN, kouzelný písek firmy Dynamic sand a nářadí ( vytlačovátky, vykrajovátka , válečky a formičky firmy JOVI. Nedílnou součástí naší nabídky jsou krásné, perfektně provedené, unikátní vábničky na ptáky od firmy QBC.

Úspěchy námi dodávaných hraček:

Korkové stavebnice fy KORXX                    2. místo   hračku roku 2013
Kartonové kostky  GI – GI                               2.místo    TOY CREATIVE BUISINESS CUP 2015
Kinetický písek  fy WABA FUN                     1 místo     objev roku 2013 mezi tvořivými hračkami
Vábničky na ptáky                                              1. místo   výukový předmět pro MŠ a ZŠ v rámci roku Evropy 2013
Dřevěná stavebnice SPINIFEX                   2. místo   v  soutěži Bundes Design 2014