Korkové hračky a sety Korxx

Korkové stavební díly

Cuboid construction 1 free-001Kullerconstruction300dpifree001Cuboid construction 2 free-001Form blocks free-001-001

korx obrázek na roll upToyAward Nominierung 2013 – KORXX 56 / KORXX Patricia Kuch, nominiert fuer Kategorie Vorschule / nominated for category PreSchool

jsou…

  • Chytré a nápadité
  • Měkké, hebké na dotyk a tiché
  • Stabilní a bezpečné
  • Lehké a příjemné

Korkové stavební díly mají mnoho kladných vlastností. Ty jsou důležité pro správný rozvoj dítěte. Taktéž příjemná vůně a krásná textura činí korek ideálním přírodním materiálem pro vytvoření zdravého a šťastného prostředí pro hry dětí.

Děti od dvou let a i starší jsou fascinovány různorodostí cest vedoucích k postavení různých objektů, které vedou k cíli. Děti mají svobodu vytvářet cokoliv, co si dokážou představit. Zároveň se, při hře s těmito korkovými díly, rozvíjí jejich kreativita, rozšiřuje fantazie a dochází k zlepšení jejich motorických dovedností. Hra s korkem také přispívá ke šťastné atmosféře.

S korkem zažijí děti mnoho hodin zábavy a můžete si být jistí, že jejich rozvoj se bude ubírat správným směrem.

Kvalita a bezpečnost

Korkové díly jsou vyrobeny z 100% přírodního korku bez dalších příměsí. Jedná se tedy o 100% přírodní produkt s velkou trvanlivostí. Dítě tedy nepřichází do styku se žádnými škodlivými látkami.

Korkové stavebnice a díly jsou certifikovány dle Evropské normy EN 71 na hračky. Materiál na výrobu korkových stavebnic je taktéž certifikován. Dokonce jsou tyto výrobky certifikovány i v souladu s normami na hračky v USA.

Historie už od roku 1887

Korxx je rodinná firma, kterou vlastní rodina Kuchova a která byla založena v roce 1887. Od tohoto roku vyrábíme tyto korkové stavebnice. Během této dlouhé doby vyrostlo hodně dětí, které si s těmito stavebnicemi hrálo. Pro naši celou rodinu bylo vždy cílem vyrábět výrobky nejvyšší kvality s nadějí udělat budoucího majitele šťastnějším.

Naše poslání je pomáhat dětem vést šťastnější život cestou hry a učením.

Korkové hračky jsou našim příspěvkem pro lepší svět.